Samsung si nechal zaregistrovat název Bright Night. Má jít o nový senzor pro S11

samsung galaxy s11 rendery

Spekulace ohledně chystané vlajkové lodi od Samsungu – Galaxy S11 začínají v poslední době nabírat na obrátkách. Ta poslední pochází z Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO), kde nový patent popisuje senzor fotoaparátu nazvaný Bright Night. Ten bude dle popisu použit v chytrých telefonech a tabletech.

Může se jednat buď o dedikovaný speciální senzor pro noční fotografie a videa, který bude debutovat právě v Galaxy S11 či pouze luxusnější název pro 108 megapixelový fotoaparát. Společnost Samsung název Bright Night použila už v Galaxy S10 a Note10, zde se však jedná o název nočního režimu, ale nyní společnost plánuje stejně pojmenovaný hardware. Na internet uniklo velké množství renderů, které ukazují zadní stranu včetně fotoaparátu, kde má být celkem pět různých čoček.

bright night sensor

Všechny tři chystané modely S11 budou mít také automatické laserové ostření, díky čemuž bude možné zachytávat kvalitnější videa. K dispozici bude také spousta nových režimů jako Director’s View, Night Hyperlapse, Single Take Photo či Vertical Panorama.

Myslíte, že bude Bright Night samostatnou čočkou?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)