Menu

Půjde Nexus Prime do prodeje 27. října?

Po Internetu začínají vířit nejrůznější “zaručené informace” o tom, kdy bude k dispozici jeden z nejvíce očekávaných Android telefonů tohoto roku – Nexus Prime. Server Droid Life získal od jednoho ze čtenářů údajné materiály amerického operátora Verizon, podle kterých by se tak mělo stát 27. října.

Nexus Prime

Nexus Prime

Zatímco některé položky na seznamu se zdají být přinejmenším podezřelé, například termíny uvedení Samsungu Stratosphere a dalších vypadají v pořádku.

Nevěřme ale všemu, protože podle dokumentu by se dnes měl v nabídce objevit tablet Motorola XOOM 4G LTE. Vydání aktualizovaného XOOMu ale bylo oznámeno až na 13. října.

Nicméně datum zahájení prodeje Nexusu Prime je v souladu se dříve zmíněným časovým rámcem “koncem října či začátkem listopadu”.

Podobný termín navíc potvrzuje také seznam z obchodního řetězce z Best Buy, jen tentokrát je novinka nazvána jako “Samsung Prime.”

Jaké telefony se tedy objeví v nabídce Verizonu?

  • 6. říjen – Motorola Xoom 4G LTE
  • 6. říjen – Pantech Hotshot
  • 13. říjen – Samsung Stratosphere 4G
  • 20. říjen – Pantech 4G Global Modem
  • 27. říjen – Samsung Prime

Samozřejmě je možné, že se data v tomto seznamu ještě změní.

Zdroje: Droid Life a Android Phone Fans.

 

Komentáře

Martin

Martin

6.10.2011 11:54

Nejsem si jistý, ale při aktualizaci Google Docs jsem si všiml jednoho screenshotu na kerém je zvláštní telefon bez s tlačítky vykreslenýi přímo OS. Třeba je to malý spoiler na Nexus Prime :)
A nebo taky jen telefon, který neznám :-D

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

6.10.2011 12:08
Jarda

Jarda

6.10.2011 21:00

jj, to je Nexus S

zpecter

zpecter

7.10.2011 11:27

Našel jsem tento obrázek, s největší pravděpodobností je to nový nexus prime http://androidheadlines.com/images/nice-mock-galaxy-nexus-nexus-prime-image-turns-up-on-the-web_aiwmo_0.jpg
Protože ten pohled ze strany je dost podobný tomu co je zde na úvodu.

RSS (komentáře k článku)