Potvrzeno. LG Optimus 4X HD, L9 a L7 dostanou Jelly Bean 4.1

lg_logo

I když si společnost LG nevytvořila nejlepší pověst z hlediska softwarové péče o své modely, vypadá to, že to chce u stávajících modelů změnit. Oficiální zpráva z hongkongské pobočky totiž prozradila, že verzi systému 4.1 Jelly Bean by měly dostat v průběhu letošního roku modely Optimus 4X HD, L9 a L7.  V případě nástupce neslavně proslulého modelu 2X by měla přijít aktualizace koncem prvního čtvrtletí 2013, u modelů L7 a L9 do konce první poloviny letošního roku. Jako první se dočká aktualizace 4.1 model Optimus G, který již dostává tuto verzi na jihokorejském trhu a ostatní části světa by měly následovat.

LG-Optimus-4X-HD-L9-L7-Android-Jelly-Bean-updates

Můžeme jen doufat, že LG tento termín dodrží, neboť s tím tato společnost měla v minulosti veliké problémy a po fiasku s aktualizací modelu Optimus 2X ztratila spoustu zákazníků. Příliv nových majitelů přístrojů LG zajistila poměrně povedená řada L, která nabízí za málo peněz hodně muziky (alespoň v případě L9).

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)