Menu

Podle Business Insideru připravuje Google androidí verzi applovského Game Centra!

Google pokračuje ve snaze vytvořit z Androidu platformu zábavy a pracuje na vývoji jakési androidí verze Game Centra, které známe od konkurenčního Applu. Alespoň to tvrdí Business Insider a odvolává se při tom na neznámé, ale údajně důvěryhodné zdroje.

Aplikace by byla jistě velkým přínosem pro společenské hraní na Android smartphonech. Hráči budou moci hrát online se svými přáteli, poměřovat své skóre v tabulkách s lidmi z celého světa a využívat spoustu dalších, zábavných funkcí. Nechme se překvapit s čím na nás Google vyrukuje! :)

 

Komentáře

Pascal

Pascal

10.5.2012 23:53

Myslim, ze dost zbytocnost

czechiaa

11.5.2012 8:56

@Pascal: Zbytečné ? Proč ? Občas bych si rád zahrál nějakou hru se spolužákama a hra takovou možnost nemá, takže mi to nepřijde až tak zbytečné ;)
Ale měřit své skóre lze s ostatními i pomocí OpenFeint, nebo Hyzapu :)

ic

ic

11.5.2012 9:55

Pokud by se to pořádně udělalo byl by to určitě úspěch. Nějaké jednoduché API co by vývojáři implementovali a měli by po starostech. To co je teď třeba OpenFeint je dost na ranu. Spustím nějakou hru, začnu proklikávat menu a tu se zjeví z ničeho nic přes celou obrazovku OpenFeint a začne mě nutit k vypisování nějaké registrace, tak to vždy rychle stornuju, ale příště je to to samé…

Ideálně pokud by ale Google tohle koncipoval jako otevřenou platformu (což většinou dělá, snad jen kromě plus-u). Aby se ten multiplayer, či porovnání skóre dalo provést i napříč mobilními OS. Takovéto cross-platform projekty pro sdílení skóre, uložených pozic a tak dále tu samozřejmě vznikají, ale pokud s tím příjde Google, tak to bude mít zaručeně a velice rychle úspěch (a zabije ostatní projekty).

Pascal

Pascal

11.5.2012 11:10

czechiaa: Tak ako MP ok, ale keby hra v sebe nemala MP, tak neviem si predstavit, akoby to nejaky game center spravil. Ked by to bola cisto SP hra.

Tomáš Procházka

Tomáš Procházka

13.5.2012 13:17

I u SP to má velký smysl, hlavně kdyby to umělo synchronizovat pozici ve hře mezi tabletem a mobilem, tak bych skákal radostí. A hodila by opravdu i možnost porovnat skóre s kamarády, to pak člověka hned více baví ;-) A hlavně to nebude vyžadovat žádnou registraci, protože to poběží přes Google účet.

RSS (komentáře k článku)