Jak dopadl Pixel 4 XL v testu odolnosti? Raději ho příliš neohýbejte

Pixel 4 xl v testu odolnosti

Existuje spousta zábavných aktivit, které můžete dělat s novým Pixelem 4. Můžeme sem zařadit pořizování skvělých fotografií či převod mluveného slova do textu. A pak jsou zde věci, které rozhodně s novou vlajkovou lodí od Googlu nezkoušejte. Zejména byste se ho neměli pokoušet ohýbat a vyvarovat se nošením ho v kapse od užších kalhot. Jak dopadl Pixel 4 XL v testu odolnosti?

Populární YouTuber JerryRigEverything, který se zabývá testováním výdrže odolnosti nejrůznějších zařízení nově otestoval také Pixel 4. A ten v jeho testu příliš neuspěl. Nutno říci, že Jerry zařízení vůbec nešetří, což lze na videu vidět. Pixel 4 musel nejdříve projít testem škrábanců, kde začalo docházet k poškození na 6 a 7 levelu, jako u téměř každého jiného telefonu. Dále přišel na řadu hliníkový rám, se kterým se Jerryho řezák ani trochu nemazlil a nakonec přišlo na řadu také ohýbání.

The Pixel 4 XL has 4 little problems…

The Pixel 4 XL has 4 little problems...

První ohyb se zdá být na to, jakou YouTuber vyvinul sílu v pořádku, ovšem v ohybu se objevují praskliny poblíž horního a dolního rohu. Praskliny jsou k vidění na anténních předělech telefonu a praskají v kovovém rámu. Google Pixel 4 nedisponuje žádnou speciální výztuží, která by měla zabránit těmto nepříjemným prasklinám, za což si Google jistě slova chvály neodnese. Telefon za takové peníze by mohl vydržet mnohem více.

Co říkáte na to, jak dopadl Pixel 4 XL v testu odolnosti?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)