TOPlist

Vyzkoušejte: Geekbench 6 je venku a přináší nové testovací metody

Geekbench 6

Vývojáři z Primate Labs vypustili na Google Play novou verzi populárního benchmarku Geekbench. Jedná se o šestou verzi, která přináší nové metody testování. Samo studio se nechalo slyšet, že s rychlým pokrokem telefonů metody rychle zastarávají, takže je možné, že se v budoucnu dočkáme rychlejších aktualizací.

Geekbench 6 zahrnuje větší knihovnu obrázků pro import, celkově větší fotografie a v neposlední řadě modernější příklady v PDF formátu. Test je pro telefony těžší i z toho důvodu, že přichází s několika novými metodami, jako je rozmazání pozadí při videohovorech, aktivace různých foto filtrů nebo detekce objektů, aby se co možná nejvíce zapotila umělá inteligence.

Geekbench 6
Geekbench 6
geekbench 6

Vzhledem k tomu, jak pokročilo strojové učení jsou přepracovány také výsledky u testů na více jader, naopak se snižuje zaměření na jedojádrové testy. V neposlední řadě došlo také na vylepšení grafických testů. Nová verze je k dispozici pro Android, macOS, Windows a Linux, samozřejmě stále zdarma.

Jaký výsledek má váš telefon v Geekbench 6?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)