TOPlist

Řezání, pálení a ohýbání: Pixel 7a je prý nečekaně odolný

Google Pixel 7a jerryrigeverything test odolný odolnost video

Jedním z nejnovější a nejzajímavějších telefonů, které se objevily na trhu v poslední době, je Google Pixel 7a. Tradiční „odlehčená“ variace doplňující dříve uvedenou řadu vlajkových top modelů. Americká firma jej představila cca před dvěma týdny a na internetu postupně vyskakují různé recenze a testy. Před pár dny například i foto test na DxOMark. Mobil se dostal do ruky i autorovi kanálu JerryRigEverything, který se s ním dle zvyklostí vůbec nepáral. A zjistil, že je Pixel 7a vlastně až překvapivě odolný.

Google accidentally made the best phone last…

Google accidentally made the best phone last…

Ve videu máme možnost vidět, jak si telefon postupně (ne)poradí se škrábáním ostrými předměty po displeji, rámečku i zádech, opalováním obrazovky nebo ohýbáním v rukách. Zatímco u škrábání nejde u žádný zázrak, protože například displej chrání jen Gorilla Glass 3 a záda jsou na rozdíl od modelu Pro plastová, zejména při ohýbání si telefon vedl dost dobře.

Google Pixel 7a je na tom v téhle oblasti extrémního testování vlastně o hodně lépe než právě Pixel 7 Pro. A dokonce prý zvládne větší tlak než třikrát dražší herní ASUS ROG Phone 7 Ultimate. Však se mrkněte sami. Brzy by mělo následovat i tradiční video s rozebíráním mobilu na součástky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na odolnost Pixelu 7a?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)