Kdo s koho? Pixel 7 Pro se postavil iPhonu 14 Pro

Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro Max

Google Pixel 7 Pro se představil o několik týdnů později, než jablečná konkurence v podobě iPhonu 14 Pro (Max) a tak si nejeden uživatel kladl otázku, jak si oba dva telefony povedou, když svedou rychlostní souboj vedle sebe. Na tuto otázku odpověděl YouTuber XEETECHCARE, který udělal rozsáhlý test rychlosti.

V něm porovnává nejen spouštění jednotlivých aplikací, ale také jak dlouho se telefony zapínají. Tento souboj trochu překvapivě vyhrál právě Pixel. Dokonce byl rychlejší i v některých aplikacích, jako je YouTube či Instagram. Jablečný mobil si pochopitelně lépe vedl u herních testů. Hry se na něm rychleji načítají a také běží o něco plynuleji, což je pochopitelné, vzhledem k výkonu obou čipsetů.

Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro Max – Speed Test (WOW)

Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro Max - Speed Test (WOW)

iPhone byl lepší také v multitaskingu, avšak po dobu sledování videa nebudete mít pocit, že by byl Pixel 7 Pro znatelněji pomalejším zařízením. A to ani nezmiňujeme fakt, že je telefon od Googlu o více než 10 000 korun levnější.

Co říkáte na výsledek testu?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)