Aplikace Fotky Google testuje nová menu. Líbí se vám?

Fotky Google redesign menu test experiment

Vývojáři populární (a v případech mnoha telefonů či tabletů i základní) aplikace Fotky Google experimentují s novým vzhledem několika položek. Omezené množství testerů má aktuálně k dispozici vzhled, ve kterém jsou pozměněná hlavně některá menu. Redesign se evidentně snaží přiblížit stylu s nabídkami ve tvaru tobolek.

Google Photos
Google Photos

Společnost Google zkouší změny v uživatelském rozhraní aplikace, například pomocí odstranění starého spodního navigačního panelu. Nail Sadykov, vedoucí kanálu Google News Telegram, zveřejnil několik obrázků ukazujících toto nové prostředí.

Jednou ze změn je nová karta Vzpomínky na spodním navigačním panelu, která nyní „pluje“ ve spodní části displeje. Karta vyhledávání se nyní nachází ve vlastním kruhovém plovoucím tlačítku v pravé dolní části displeje a karta Sdílení se přesunula do pravého horního rohu vedle profilového obrázku. Logo Fotek má také novou pozici v levém horním rohu displeje od středu obrazovky.

Fotky Google redesign menu test experiment ukázka

Jelikož se tyto změny údajně týkají velmi omezeného počtu uživatelů, nemusí to nakonec dotáhnout až k plošnému zavedení. Rozhodovat by mohla i zpětná vazba od těchto lidí. Experimentální redesign se prý projevil v aplikaci pro Android i iOS.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí tento testovaný vzhled?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)