OnePlus soutěž: Pomozte nám vybrat ceny

oneplus soutez

již od prvního pohledu na telefon oneplus 5 jste si mohli všimnout, že pod články vkládáme speciální odkaz na slevu 20 eur na příslušenství při nákupu nového oneplus 5. bylo to ze dvou důvodů, jednak kupující dostanou slevu, ale také na náš účet se připíšou body, které následně můžeme vyměnit za věci s oneplus tématikou. a díky tomu můžeme nyní odstartovat oneplus soutěž. v první části vás necháme vybrat si ceny.

vyberte si ceny do oneplus soutěže

nedávno společnost oneplus spustila referral systém, kdy se vám po objednání oneplus telefonu objeví speciální odkaz, kterým můžete známým ušetřit 20 eur na příslušenství. a jelikož jsme v redakci oneplus 5 objednali, napadlo nás využít našeho dosahu a rozšířit odkaz mezi čtenáře, kteří přemýšlí o koupi nového telefonu. z utržených bodů plánujeme pořídit oneplus produkty do soutěže.

oneplus

vůbec nás ale nenapadlo, že se ve výsledku najde tolik lidí, kteří náš odkaz využijí. celkem se jedná o 14 lidí, kterým tímto děkujeme. a jelikož je tahle soutěž díky vám, čtenářům, měli byste i vy zároveň rozhodnout, o jaké ceny se nakonec bude soutěžit. po zvážení pro a proti jsme nakonec vybrali tři různé verze cen, které můžeme vyměnit za body. rovnou jsme vyřadili věci, které se týkají oneplus 5, jako třeba obaly nebo sklíčka, protože jen malý zlomek čtenářů má právě tento telefon. pojďme si tedy ceny představit.

k výběru jsou celkem 3 balíčky

jako první zde máme “balíček 1”, kde je batoh oneplus travel backpack v hodnotě 79 eur, a to rovnou pro tři lidi. jedná se o nejdražší oneplus produkt, za který se dají vyměnit body. batoh má celkem 20 litrů, vleze se do něj notebook o velikosti 15 palců. celkově má 12 kapes a vyšší odolnost proti dešti a řezům nožem.

i druhý balíček cen je určen pro tři osoby. na jednoho čeká výše zmíněný batoh, k tomu oneplus triko a sluchátka oneplus bullets (v2), obě věci v hodnotě 20 eur. pro dalšího by pak byl připraven messenger bag v hodnotě 50 eur a také sluchátka oneplus bullets (v2). třetí výherce by obdržel sluchátka oneplus bullets (v2) a oneplus tričko.

poslední verze cen, tedy balíček 3 se pak zaměřuje na oneplus trička, a to rovnou 12 kusů. pokud se tedy zvolí tato možnost, budete mít větší šanci vyhrát, ale nebude se jednat o tak hodnotné věci jako u předešlých dvou cen.

jak bude oneplus soutěž probíhat dále?

výše můžete vidět popis cen a jednoduchý formulář, ve kterém můžete hlasovat o to, za které ceny by se měly body vyměnit. hlasovat můžete až do 8. srpna, což je předpokládaný čas podle oneplus, kdy se nám body přičtou. jakmile budou body na účtu, objednáme balíček cen s největším počtem hlasů a uspořádáme oneplus soutěž.

samotnou oneplus soutěž uspořádáme, jakmile budou všechny věci bezpečně v redakci. je možné, že vzhledem k množství, se můžou vyskytnout problémy, případně se balík nemusí posílat tak rychle, jako při objednání telefonů. pokud ale půjde vše dobře, doufáme, že již v polovině srpna bude soutěž v plném proudu.
pokud náhodou stále přemýšlíte o koupi oneplus 5 telefonu, tak samozřejmě odkaz na slevu 20 eur stále funguje, akorát už se vzhledem k dlouhé prodlevě při přidávání bodů na účet, nebude počítat do naší soutěže a nezvýší se tím tak odměny v ní.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

zúčastníte se oneplus soutěže? která cena se vám nejvíce líbí?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)