Menu

Novým šéfem českého zastoupení ZTE se stává Joey Chen Qi

Společnost ZTE si již v našich končinách získala pozornost několika modely, které byly oblíbené zejména díky nízké ceně. Stále to však oproti velkým rivalům není s prodejem nijak růžové, což chce společnost pochopitelně změnit. Dopomoci by k tomu mohla změna ve vedení české pobočky, novým šéfem se  totiž stává Joey Chen Qi, který má dlouholeté zkušenosti v oboru telekomunikací z Číny, Saudské Arábie, Polska i Španělska a chce se věnovat jak rozvoji prodeje koncových zařízení, tak i dodávkám technické infrastruktury pro operátory.

Joey Chen Qi ke své nové pozici sdělil: „Mé jmenování do čela českého zastoupení ZTE beru jako velkou výzvu. Ač patří tuzemský mobilní trh mezi ty nejrozvinutější v Evropě, daří se nám na něm velmi dynamicky růst. Na tento trend chci dále navázat jak v retailovém prodeji koncových zařízení, tak v ještě intenzivnější spolupráci s českými operátory. Těší mne, že si u nich zařízení ZTE budují důvěru a solidní pozici a jsem přesvědčen, že díky novým modelům našich smartphonů tuto pozici ještě významně posílíme.“

 „Chceme být také inovátorem, který na český trh v nejbližší době uvede první smartphone s čipsetem od společnosti Intel, první zařízení s operačním systém Firefox a v naší nabídce nebude chybět ani telefon s operačním systémem Windows Phone 8. Významným úkolem bude také představení nové značky Nubia, pod kterou chceme nabízet nejlépe vybavená high-end zařízení. V neposlední řadě chceme významně promluvit také do oblasti dodávek telekomunikační infrastruktury pro operátory,“ doplňuje dále k plánům do budoucna nově jmenovaný oblastní ředitel.

 zdroj: tisková zpráva

 

 

Komentáře

uni

uni

7.11.2012 9:16

Skoro jako Jan Novák.

bkf1

bkf1

7.11.2012 10:30

ZTE ma nejake ceske zastoupeni? :D :D :D

Er1ck

Er1ck

7.11.2012 19:06

Asi má, ale může to být české, slovenské a třeba maďarské zastoupení se sídlem v Rakousku. Tedy nevím konkrétně v tomto případě, ale zastoupení v nějaké zemi neznamená,že je přímo tam, ale že zastupuje společnost v této zemi.

michal

michal

7.11.2012 20:51

Mozna kdyby jste vic mysleli a hledali, nez tady tlachali, tak zjistite, primo na strankach ZTE, ze Czech pobocka je na adrese:

Nagano Park II, 4th floor
U Nakladoveho nadrazi 8
Prague 3 – 130 00
Czech Republic
Tel: 00420-2-22863287
Fax: 00420-2-46037000

RSS (komentáře k článku)