Nový render Samsungu Galaxy S IV. Líbí?

BCUdm-CMAAf7nX-540×412

Každoroční šílenství kolem představení nového top modelu Samsungu je již v plném proudu a skoro není dne, kdy by se neobjevily nové „zaručené“ zprávy a různé spekulace o jeho vzhledu či specifikacích. Nejinak tomu bude i dnes, jelikož na internetu se objevil render, na kterém je Galaxy S IV vyobrazen. S největší pravděpodobností se jedná o výtvor nějakého nedočkavého fanouška, ale koncept je to jistě zajímavý.

Telefon na obrázku má proti předchozí generaci přepracovaný design, který se ale poměrně drží reality a nijak extrémně nevybočuje z designových proporcí, které jsou Samsungu vlastní. Zaujmou hlavně ve předu umístěné reproduktory a kovový rámeček obepínající celý telefon. Specifikace, které na obrázku můžeme vidět, se také více méně drží toho, co se od Galaxy S IV všeobecně očekává. Celkově to vypadá moc hezky a osobně bych se vůbec nezlobil, kdyby takto vypadal konečný produkt, ale realita bude pravděpodobně trochu jinde.

BCUdm-CMAAf7nX-540x412

Tak a teď z říše snů zpátky na zem. Už se objevila spousta spekulací ohledně toho, kdy bude Galaxy S IV představen. Nejnovější zvěsti hovoří o tom, že se tak stane 15. března, což by popíralo předchozí zprávy o 22. březnu. Všechny zdroje se pak shodují v tom, že do prodeje půjde S IV v dubnu, nejspíše v jeho druhé polovině.

Zdroj: PhoneArena, AndroidCommunity

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)