Aktualizace na Android 4.3 pro Samsung Galaxy S4 LTE startuje!

post-6-0-68913700-1372513260

Prvním Samsungem, který se dočkal Androidu 4.3, je Galaxy Note 3. Od té doby stále očekávají nejnovější verzi systému Android rovněž majitelé dalších přístrojů, mezi které se řadí především uživatelé modelu Galaxy S4. Nyní máme dobrou zprávu. Podle všeho se zdá, že nové aktualizaci již nic nebrání a model Galaxy S4 LTE (GT-I9505) se jí brzy dočká. Na první pohled sice uživatel příliš změn nespatří, důležitější věci se však dějí “pod kapotou”. Nově se totiž přístroj dočká podpory standardu OpenGL 3.0 nebo třeba chytrých hodinek Gear. Vylepšena byla rychlost telefonu, správa paměti, displej či Launcher. Přibyla také nová klávesnice, prohlížeč a celé prostředí prodělalo několik dalších menších změn.

EDIT: Aktualizace zatím probíhá v Německu na sestavení I9505XXUEMJ5.

Android-43-Screen1

Aktualizace je přístupná jako OTA – měla by být tedy k dispozici přímo z prostředí přístroje. To můžete zkontrolovat v Nastavení – O telefonu. Zatím nemáme žádné zprávy o tom, v jakých zemích již aktualizace vypukla a kdy se dostane také do našich přístrojů. Může to být velmi brzy, ale také až za několik dní.

Pokud dorazí aktualizace i k vám, neváhejte nás o tom v komentářích informovat!

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (47)