Samsung Galaxy S4 a Galaxy S4 Mini “black edition” – nový kabát v kůži

gs4-black-edition

Mobilní telefony Samsung Galaxy S4 a jeho menší bratříček Samsung Galaxy S4 Mini se mezi uživateli těší značné oblibě. S těmito zařízeními se však pojí také některé problémy a nedostatky. Jedním z nich jsou otisky prstů, které si oblíbily zejména zadní lesklý plastový kryt. Společnost Samsung nyní přišla s velmi elegantním řešením, které tento problém spolehlivě vyřeší a vašemu zařízení přidá na kráse.

gs4-black-edition

V Rusku se na webových stránkách Samsungu objevila tzv. “black edition” těchto zařízení. Po hardwarové stránce jsme se žádných změn nedočkali, to však neplatí o vzhledu. Ten totiž prodělal opravdu výrazné změny. Nově nejsou mobilní telefony vyrobeny z lesklého plastu, ale z plastové imitace kůže, na kterou jsme zvyklí z novějších vlajkových lodí. Spolu s novým vzhledem však o něco také narostla koncová cena. Očekávaná prodejní cena v Rusku je 650 dolarů (13 000 Kč) za Galaxy S4 a 460 dolarů (9 200 Kč) za Galaxy S4 Mini. Dostupnost pro ruský trh je naplánována na měsíc únor.

Cena a dostupnost pro Českou republiku v tuto chvíli není známa. Brzy se snad dozvíme více.

Líbí se vám inovovaný vzhled?

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)