Novinka: ZTE Warp

ZTE Warp

ZTE představilo další nový model, který by měl nahradit nepříliš úspěšný Skate. Jedná se o cenově dostupný telefon s 4,3“ displejem (800 x 480 px.), poháněný 1GHz procesorem Qualcomm, 512MB RAM. Warp bude ujíždět na Perníčku, tedy Androidu 2.3, do budoucna se však počítá s aktualizací na ICS – zde by se mohlo inspirovat více věhlasných výrobců.

Přístroj byl představen v USA, kam ZTE míří nejvíce. Už na CES tento čínský výrobce prezentoval názory, že Amerika je šance, které pokud se nechopí, neprorazí. Nejzajímavější bude cena, ta by v přepočtu neměla přesáhnout 4 000 Kč. Warp pracuje v sítích CDMA, umí samozřejmě sítě třetí generace, podporuje Wi-Fi a také Bluetooth 3.0.

Mezi multimediální výbavu patří vestavěné FM rádio, fotoaparát s rozlišením 8 Mpx., další aplikace lze stahovat přímo z Android Marketu.

ZTE Warp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se Číňanům bude dařit za velkou louží, si netroufneme odhadovat. ZTE to bude mít velmi těžké, na zvučnost renomovaných značek Američané slyší, budou se velmi zdráhat opustit své zajeté koleje a vrhnout se do nového – nepoznaného.

 

Boost Mobile ZTE Warp Android Phone Hands On

Boost Mobile ZTE Warp Android Phone Hands On

[via AC]

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)