Nexus SmartWatch – koncept chytrých hodinek od Googlu v podání fanoušků

google-smartwatch-concept-3

Trh s chytrými hodinkami se stále rozrůstá a nové modely přibývají. Většina uživatelů prozatím tomuto konceptu odolává, ale ti, kdo chytré hodinky zkusí, většinou přijmou tento doplněk rychle a již se s chytrými hodinkami rozloučit nechtějí. Své řešení již představily i velké společnosti Sony a Samsung, ale stále se čeká na dvě největší ryby – Google a Apple. Konkurenční hodinky pro iOS prozatím nechme stranou, jako fanoušky systému Android nás spíše zajímá počin Googlu. Již delší dobu se proslýchá, že Google skutečně na svých chytrých hodinkách pracuje, a již jsme se setkali s označením Google Nexus SmartWatch. Oficiálně nevíme o tomto zařízení nic, fanoušci se ovšem činí a na internet se dostal další velmi pěkný koncept, jak by budoucí Google Nexus SmartWatch mohly vypadat. Podívejte se sami.

google-smartwatch-concept-1-490x391

google-smartwatch-concept-2-490x391

google-smartwatch-concept-3

google-smartwatch-concept-4

Za tímto konceptem stojí uživatel s přezdívkou StonGreen a celý render byl vytvořen programem Cinema4D. Kromě samotného displeje se mohou hodinky pochlubit také jakousi notifikační částí na pásku hodinek, což trochu připomíná koncept chytrého prstýnku. Líbí se vám?

Znovu upozorňujeme, že se jedná pouze o fanouškovský koncept a je více než jisté, že takto Google Nexus SmartWatch nakonec vypadat nebudou.

zdroj: concept-phones.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)