Samsung Gear Fit – chytrý a multifunkční náramek v prvním videopohledu

gear fit featured

Společnost Samsung před chvílí na MWC 2014 představila multifunkční náramek Samsung Gear Fit a my vám přinášíme jeho první video pohled (pod článkem). Tento náramek slouží jako skvělý pomocník v každodenním životě, a to nejen pro sportovce. Samsung Gear Fit zvládne zobrazovat notifikace jako SMS, příchozí hovory, emaily, události z kalendáře, ale také dokáže měřit váš srdeční tep a monitorovat vaše sportovní aktivity ve spolupráci s aplikací S Health. V budoucnu se předpokládá, že přibude i podpora aplikací třetích stran.

IMG_9052

Náramek se skládá z 1,84“ zahnutého Super AMOLED displeje s rozlišením 432 x 128 pixelů a mezi jeho rozhraními lze klasicky scrollovat. Určitě vás potěší jeho odolnost vůči vodě a prachu (IP 67). Náramek lze propojit s vaším zařízením prostřednictvím Bluetooth 4.0 LE. Samsung uvedl, že spárování bude možné s téměř všemi telefony Galaxy. Samsung Gear Fit v sobě skrývá 210 mAh baterii, která by jej měla udržet „při životě“ 3-4 dny. Za zmínku také stojí velmi povedený design.

IMG_9054

IMG_9056

Zatím nepadla žádná zmínka o ceně tohoto náramku. Na první pohled se jedná o velmi povedenou vychytávku, a proto nezbývá než doufat, že ji Samsung “nezabije” svou cenou.

Petr Mišák nám na videu níže předvádí první pohled tohoto skvělého náramku.

Samsung Gear Fit (první pohled)

Samsung Gear Fit (první pohled)

  Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

Zdroj: MWC 2014 Barcelona.

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

P1030258

Samsung Galaxy S3 – videopohled

Články Petr Mišák Petr Mišák
1 min. uložit na později

Komentáře (11)