Víte, kdo vyhrál Nexus 6 v dalším kole Mobile Master?

Nexus-6-Mobile-Master

Kdo si odnese zbrusu nový Nexus 6? Koho potěší další ceny od Googlu? Pojďme si shrnout třetí kolo soutěže Mobile Master. Chcete se stát Mobile Masterem, pomoci začínajícím uživatelům ovládnout lépe smartphone a vyhrát skvělé ceny?

Pozor!

Zadání soutěže je nyní lépe zaměřené. Z video-návodů, které vytvoříte, tak budou mít začínající uživatelé větší užitek.

V prvním kole se témata videí rozutíkala všemi směry, od druhého kola je zadání užší. Protože bychom rádi oslovili i ty uživatele, kteří drží svůj smartphone poprvé, nové video-návody od Mobile Masterů musí souviset s používáním Google služeb a aplikací. Ty jsou totiž předinstalovány v mobilním telefonu s Androidem a zdarma.

Na videa, která byla publikována nejpozději do 29. 7., se změna podmínek nevztahuje a budou do soutěže zařazena. Všechna nahraná videa Mobile Master naleznete zde.

Kdo vyhrál Nexus 6 a další ceny ve třetím kole?

Velké díky si zaslouží všichni uživatelé, kteří se do projektu Mobile Master zapojili. Díky nim totiž mohou začínající uživatelé lépe ovládat svůj smartphone, což jim ušetří čas a usnadní život. Vybrat jsme ale mohli jen 3 nejlepší z vás. Každý z výherců navíc získává YouTube tričko a Android odznáček ze sběratelské edice. Úplný výherce dostane rovněž Google hrneček.

Výherce budeme kontaktovat v komentářích pod vítěznými videi.

Mobile Master ceny

1. místo – Vít Pouzar – Nexus 6

Přijít o miláčka s Androidem nejspíše nechce nikdo z nás. Přesto mohou nastat situace, kdy se nám mobilní telefon ztratí z dohledu. Jak jej najít?

https://youtu.be/8TXqV7LPC1o

počet zhlédnutí: 2392 / pozitivní hodnocení: 131

2. místo – OndSeb – ceny od Googlu

Mají vaše znalosti cizích jazyků mezery? Hodila by se vám drobná pomoc? V tomto videu se dozvíte 3 šikovné tipy, pomocí kterých lze překládat cizí jazyky kdekoliv a kdykoliv.

počet zhlédnutí: 1440 / pozitivní hodnocení: 125

3. místo – Jaroslav Čajka – ceny od Googlu

Trojici vítězných videí uzavírá návod, který prozradí, jak používat mobilní telefon pouze za pomoci sluchu. Detailní návod představí použití programů Not Nav a Antelli.

Kroky tmou #MobileMaster

Kroky tmou #MobileMaster

počet zhlédnutí: 323 / pozitivní hodnocení: 11

Kdy se stanete Mobile Masterem a kdy vyhráváte?

Mobile Masterem se stáváte, jakmile se do našeho projektu zapojíte vytvořením video-návodu o použití služeb od Googlu pro ostatní uživatele. Aby se vám lépe tvořilo, každý měsíc odměníme tři nejlepší hodnotnými Google cenami v čele se skvělým telefonem Nexus 6. Plné informace o soutěži naleznete ve speciálním článku. Pokud se stanete Mobile Masterem, dejte o tom vědět i ostatním! Sdílením vašeho videa svým známým a kamarádům pomůžete spoustě začínajících uživatelů, a také zvýšíte své šance na výhru.

logo mobile master-04

Zapojte se i vy a udělejte svět chytřejší!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)