Luma – chytrá lampa, nabíječka a bedničky v jednom

luma

S barvou měnícími žárovkami to vypadá jako by se roztrhl pytel, ale Wesley LaPorte a Dan Barnes přišli rovnou s celou lampou. Na pohled to zní hloupě, nicméně chytrá lampa Luma umí překvapit. V dnešní době ovládané žárovky nejsou nic nového. Také bezdrátové bedničky nepřekvapí, či speciální USB nabíječka a mikrofon. Všechny tyhle věci jsou ale zkombinované v nové Luma lampě, což nám po zhlédnutí videa přijde jako perfektní nápad a přes 511 donátorů na Kickstarteru, kteří již věnovali na projekt přes 70 tisíc dolarů, s námi souhlasí také. Pro zhlédnutí videa klikněte ZDE, což vás odkáže na Kickstarter s Lumou, kde také můžete přispět na tento projekt.

luma lamp

Chytrá lampa Luma je ovládána vaším smartphonem přes aplikaci, díky které můžete například měnit barvu a intenzitu světla. Poté vás může lampa upozornit na zmeškané hovory či zprávy blikáním. Lampu také můžete využít k hovorům díky zabudovanému mikrofonu a bedničkám. S bedničkami samozřejmě můžete poslouchat hudbu či se nechat vzbudit ráno z postele. Lampu můžete také z dálky vypínat a zapínat, pokud se vracíte večer domů a nechcete přijít do temného pokoje, stačí lampu zapnout již ve výtahu či přede dveřmi. Lampu můžete mít na chodbě, v práci na stole, nebo samozřejmě v pokoji místo klasické lampičky. Luma také nahradí nabíječku, jelikož díky USB portu můžete připojit kabel.

luma green

Základní model menší lampy by měl stát 89 dolarů, větší poté 110 dolarů. Do konce financování zbývá ještě 26 dní, avšak projekt již má o 15 tisíc dolarů více než potřeboval pro spuštění.

Zdroj: Androidpolice, Kickstarter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)