TOPlist

Oblíbenou nabíječku do auta teď koupíte za 139 Kč! Hodí se do osobáků i náklaďáků

Nabíječka do auta AlzaPower Car Charger P520
  • Alza má v pěkné slevě svou vlastní nabíječku do auta
  • Využijí ji jak řidiči osobáků, tak i šoféři nákladních vozů
  • Má hliníkovou konstrukci, 28W celkový výkon a ochranu 4safe

Na Alze nyní probíhá velká vlna slev, kde můžete za opravdu výhodnou cenu ulovit kromě iPhonu 14 nebo profi meteostanice Sencor SWS 12500 také oblíbenou nabíječku elektrospotřebičů do auta. Aktuálně ji se slevovým kódem ALZADNY30 pořídíte o 30 % levněji – její cena se nachází na nejnižší úrovni za posledních několik měsíců.

Řeč je o nabíječce AlzaPower Car Charger P520, která je vybavená jak USB-A (5V/2A), tak i USB-C výstupem (5V/3A), jenž navíc využívá standard Power Delivery 3.0 s výkonem až 18 W – maximální kombinovaný výkon pak činí 28 W. Efektivita nabíjení podle výrobce dosahuje 91% hodnoty.

alzapower nabijecka do auta

V praxi tedy můžete nabíječku využít k dobíjení dvou různých zařízení současně, přičemž kromě telefonů jimi klidně mohou být i notebooky, tablety, chytré hodinky, sluchátka či GPS navigace. Potěší jak majitele osobních automobilů s 12V zásuvkami, tak i řidiče nákladních vozů nebo autobusů se zásuvkami o napětí 24 V.

alzapower nabijecka do auta (2)

Samotná nabíječka se pyšní hliníkovou konstrukcí o rozměrech 60 x 24,7 x 24,7 mm a LED indikátorem nabíjení. Pochopitelně nechybí ani bezpečnostní prvky, jmenovitě ochrana 4safe, jejímž cílem je zabránit přebití, přetížení, přehřátí a zkratu.

Cena: 139 Kč

Jaká zařízení si v autě nabíjíte nejčastěji?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)