TOPlist

Trhák na obzoru! IKEA v Česku prodává 30W nabíječku za pouhých 149 Kč

IKEA SJÖSS 30W nabíječka Česko
  • IKEA v Česku prodává nejen nábytek, ale také elektroniku
  • Novinkou v katalogu je 30W nabíječka SJÖSS za pouhých 149 Kč
  • Má kompaktní rozměry, podporuje PD 3.0 a nechybí jí ochranné prvky

IKEA už dávno nevyrábí pouze nábytek. V Česku i dalších koutech světa se výrazněji zaměřuje také na elektroniku a pyšní se například oblíbeným portfoliem chytré domácnosti – zrovna nedávno jsme psali o chytrém senzoru úniku vody, který vám potenciálně může zachránit i desítky tisíc korun. Na tuzemský trh nicméně známý skandinávský výrobce uvedl další výhodnou hračku, kterou je 30W nabíječka SJÖSS.

Nový adaptér doplňuje již dříve uvedenou 45W duální nabíječku, kterou IKEA momentálně prodává za 249 Kč. Nedávno vydaný 30W model bohužel disponuje jen jedním USB-C výstupem namísto dvou, ale jeho cena, která činí pouhých 149 Kč, z něho dělá velmi atraktivní produkt nehledě na to.

IKEA SJÖSS 30W nabíječka

Nabíječka SJÖSS se 30W výkonem měří 4,4 x 3 x 9 cm. Je tedy příjemně kompaktní, a tudíž se bude příjemně přenášet. Na cesty je tak zcela ideální a v zavazadlech nebude zabírat zbytečně mnoho místa. Jak vám z přiložených snímků jistě neuniklo, adaptér je zbarven doběla. Pokud byste si jej však chtěli trochu zkrášlit, popřípadě označit, abyste jej odlišili od jiných nabíječek, můžete k tomu použít sadu přiložených nálepek.

ikea sjoss 30w 5

Adaptér SJÖSS je kompatibilní se standardy PD 3.0 a QC4+. Pochopitelně mu neschází nadproudová ochrana či protekce před zkratováním nebo přehřátím. Provozní teplota je uváděná v rozsahu od 5 °C do 35 °C.

Cena: 149 Kč

Koupili byste si nabíječku z IKEA?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)