LG vypustilo Real 3D SDK pro nové 3D smartphony

lg nahledovy

LG Optimus 3D by měl být první telefon schopný natáčet a zobrazovat 3D obraz, pomocí takzvané stereoskopie. Což je princip využívající základní fyziologie lidského těla, který nabízí pro každé oko jiný obraz, a ten se následně v lidském mozku zobrazí jako 3D. Tato technologie je v oblasti mobilní techniky celkem nová a proto LG vychází vstříc vývojářům v podobě Real 3D SDK, v kterém najdou základní ukázky jak s 3D pracovat.

Vývojáři si jednoduše stáhnou nový repozitář z adresy http://developer.lgmobile.com/sdk/android/repository.xml, ve kterém je k dispozici Android Real3D API.

„Pro vývojáře 3D jsme připravili balíček, který jim pomůže s programováním. Z jednoduchých demo aplikací rychle pochopí postup a systém zobrazení na displeji. Emulátor jim umožní ladit hotové aplikace na běžném monitoru, za pomocí červeno-azurových brýlí,” uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

LG-Optimus-3D

Zdroj: tisková zpráva LG CZ

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)