LG bude dávat zdarma brýle pro virtuální realitu k modelu G3

LG virtuální brýle 2

Virtuální realitu mezi běžné uživatele rozšířila především společnost Google se svým konceptem Cardboard – brýle z kartonu, do kterých se vloží mobilní telefon. Podobný koncept nyní chystá také společnost LG, konkrétně ke svému modelu G3. Tyto nové brýle pro virtuální realitu od LG jsou z plastu a jsou přizpůsobeny telefonu LG G3 – na zadní straně vidíme otvory pro fotoaparát a hlasitý reproduktor. Po stranách brýlí pro virtuální realitu nechybí ani pohybový magnet, který lze následně použít pro ovládání aplikací virtuální reality. A teď to nejlepší – společnost LG bude tyto brýle dodávat úplně zdarma jako příslušenství k novým telefonům LG G3, v balení naleznete také kód na hru Robobliteration.

LG virtuální brýle

Ačkoliv tato zpráva vypadá velmi dobře, nových brýlí pro virtuální realitu se bohužel nedočkají zákazníci na českém trhu. Tato akce se totiž našich končin netýká.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (12)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek