Menu

Vylepšená verze LG V30 se ukáže na MWC. A to se speciálním fotoaparátem

Za dva týdny začíná MWC, a nakonec na něm nebude chybět ani LG s nějakou zajímavou novinkou. Původně se plánovalo, že se zde představí LG G7. Několik týdnů už ale víme, že se tak nestane. Nyní korejská společnost oznámila, že přiveze do Barcelony vylepšenou verzi LG V30.

Vylepšený model LG V30 nabídne chytrý fotoaparát

Jedna z novinek, se kterou by měl nový telefon od LG přijít, je chytrý fotoaparát a speciální Voice AI, která umožní, aby uživatelé mohli používat exkluzivní příkazy přes Asistent Google. Týkají se hlavně fotoaparátu. Celkem 23 příkazů již bylo představeno minulý rok, dalších 9 bylo představeno letos. Níže naleznete několik příkladů:

  • Panoramic Photo (panoramatická fotografie)
  • Food Photo (fotografie jídla)
  • Slow-Motion Video (zpomalené video)
  • AI Cam Search (vyhledávání obrázků)
  • Code Scanning (skenování kódů)

 

lg v30 fotoaparat

Kromě využití Vision AI pro rozpoznávání obrázků a fotek, bude také LG používat strojové učení založené na 100 milionech fotografií, ze kterých si pak telefon bude brát doporučené nastavení pro různé scény. Jak vidíme, tak LG zatím ukázalo hlavně softwarové změny, na ty hardwarové si pravděpodobně musíme počkat až na veletrh MWC, který se koná na konci února.

Těšíte se na vylepšený telefon LG V30?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Rastislav.matis

rastislav.matis 0

13.2.2018 8:49

Mal som V10 – super telefón. Akurát 16.1. skončila záruka a 17.1. zmrzol a konečná – bootloop. Je z neho ťažítko. LG je známe svojími kazítkami. Sú lepšie telefóny a lacnejšie.

Libb

Libb 35

13.2.2018 9:59

Tak to moc nepotěší :(

Lolo

Lolo 0

13.2.2018 10:30

to rastislav.matis : A teď zkus tu o Červený Karkulce, tahle pohádka bude lepší :-)

Cardi

cardi -60

13.2.2018 15:17

Lolo: hochu ty mas asi dost co? :) tipuju fans LG co se mu to nestalo ale jak stane budes fnukat jako kolega nahore..

rastislav.matis: to same se stalo bratrovi na G4 humus panove a to si mam jako nekdy neco kupovat od LG? to asi vítr :)

Dvoris

Dvoris 0

13.2.2018 18:20

cardi: Tak to je dobře, že mám se svou G3 taky štěstí na kus a pořád sviští jako za mlada. Dokonce se už i koupala a nesčetněkrát spadla na beton.

To se nesnažím dělat promo. Samotného mě to překvapuje.

Synus

Petr Petřík -1

14.2.2018 9:47

Včko jsem od LG nikdy neměl a upozorňuji nejsem jejich ultra fanda. Jako služebák mám G3 a kupodivu docela v pohodě. Nedávno jsem si udělal radost a pořídil G6+ a zatím spokojenost. Od LG mám ještě tablet cca 6let a stále funguje. Takže za mě nemám s LG problém (zatím ;o))

Lolo

Lolo 0

15.2.2018 19:35

cardi: děťátko malinké ubohé, musím tě zklamat, mám Huawei a Xiaomi, tak požádej rodiče ať tě přebalí a běž si hrát na píseček, nemám totiž rád lidi co šíří bludy, LG bylo kontrolováno a testováno a žádné ´kazítka´ v sobě nemá, jen prostě neumí, nebo se mu chvíli nedařilo, vyrábět spolehlivé telefony, tak asi tak, jinak je mi jedno jak LG dopadá a dopadne.

RSS (komentáře k článku)