LG představilo nový 5,5″ Quad HD displej, bude jím vybaven model G4?

lg-qhd-display2

Společnost LG je známa díky svým kvalitním IPS panelům, které používají rovněž jiní výrobci mobilních telefonů. Světu byl nyní představen nový IPS panel s úhlopříčkou 5,5″ a Quad HD rozlišením. To jsou stejné parametry, jakými disponuje displej u současného TOP modelu – LG G3. V čem jsou tedy změny? Displej by měl nabídnout věrnější podání barev, kontrastní poměr vzrostl o 50 % a jas se zvýšil o 30 %, aniž by se to negativně podepsalo na spotřebě. LG pak prozradilo novou technologii AIT, díky které je možné displej ovládat například v dešti, poradí si tedy s kapkami vody. Jen připomeňme, že díky úhlopříčce 5,5″ a rozlišení 2560 x 1440 pixelů se jemnost usadila na obrovské hodnotě 538 PPI. To je jemnost, kterou už naše oči příliš neocení.

Quad HD panelem disponuje i LG G3

lg--G3--displej

Velice důležitým bodem v tiskové zprávě je zmínka o tom, že displej začal svou masovou výrobu a bude určen pro vlajkový model představený koncem měsíce. Jak jsme vás již informovali, 28. dubna proběhne tisková konference a počítá se s tím, že bude představen právě model LG G4. Potvrdila nám tak společnost LG, že G4 dostane tento displej?

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)