Nabídne LG G6 velkou obrazovku, kompaktní tělo a odolnost proti vodě?

lg-g6-slibuje-video-upoutavka-ico

Jihokorejská společnost LG chce být, jako každý rok, největším vyzyvatelem Samsungu řady Galaxy S. Dosud známé informace naznačují, že by model G6 mohl být pro Galaxy S8 důstojným protivníkem. Prvním krokem ve strategii firmy je brzké představení. Konkrétní termín zatím nebyl zveřejněn, nejčastěji se však v této souvislosti mluví o veletrhu MWC, který letos proběhne ve dnech 27. února až 2. března. Jednou z hlavních priorit přitom je představit novinku dříve než Samsung, který patrně bude prezentovat “es osmičku” v rámci samostatné akce “Unpacked”. Dle dosavadních zvěstí LG G6 slibuje řadu zajímavých parametrů. Některé z nich vám představíme v tomto článku.

LG G6 slibuje velkou obrazovku, kompaktní tělo a odolnost proti vodě LG G6 slibuje velkou obrazovku, kompaktní tělo a odolnost proti vodě

Co telefon LG G6 slibuje?

Jihokorejská společnost už před týdnem potvrdila, že “gé šestka” nebude modulární. Konceptu modularity se sice výrobce úplně nevzdá, nebude však typickým rysem vlajkové řady. Firma se očividně rozhodla začít nažhavovat publikum a potenciální zákazníky, proto postupně, doslova kousek po kousku dávkuje další informace. Můžeme tak předpokládat, že v následujících dnech a týdnech o LG G6 ještě nejednou uslyšíme. Ve středu se na oficiálním YouTube kanále objevilo nové video, které sice explicitně nezmiňuje označení “G6”, ale z několika indicií je zřejmé, že se jedná o chystanou vlajkovou loď.

Ve 45 sekund dlouhém snímku je několik lidí, kteří odpovídají na otázku, jaké vlastnosti by měl mít ideální chytrý telefon. V odpovědích zaznívají požadavky na velký displej, přijatelné rozměry, snadnou ovladatelnost (nejlépe jednou rukou), odolnost proti vodě, spolehlivost a dobrý fotoaparát. Na konci videa jsou všechny tyto vlastnosti zabaleny do rámečku, který má symbolizovat připravovaný smartphone. Následuje slogan “Představte si, jak se vaše přání splní”, blíže nespecifikované datum “únor 2017″ a logo společnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=wr-N5cZBcl0

Očekává se, že LG G6 přijde s LCD obrazovkou s úhlopříčkou 5,7” a rozlišením 2880 x 1400 obrazových bodů, označovaným jako QHD+. Telefon dále bude vybaven duálním fotoaparátem, přičemž primární foťák bude disponovat širokoúhlým objektivem. Zatím není jisté, zda výrobce, jako jeden z mála, i letos ponechá vyměnitelnou baterii, která je pro mnohé jeho zákazníky jedním ze zásadních argumentů.

Připravovaný LG G6 slibuje mnohé. Jaká ale bude skutečnost? Jaké parametry byste od tohoto telefonu očekávali vy? Jak by vypadal váš “seznam přání”? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroj: androidcentral.com.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (9)