LG G4 v oficiálním videu – bezpilotní dron a souhrn předností této novinky

LG-G4-

Po dlouhém měsíci čekání, během kterého nás LG bombardovalo spoustou informací o chystaném TOP modelu, jsme se konečně dočkali – LG G4 bylo oficiálně představeno světu. O tomto novém a na první pohled velmi povedeném smartphonu jsme vás informovali v samostatném článku. LG nyní zveřejnilo nové oficiální video, ve kterém shrnuje přednosti a vlastnosti modelu LG G4. V prvních sekundách videa vzlétne nová chlouba jihokorejské společnosti do výšin díky bezpilotnímu dronu, díky čemuž prezentuje přednosti 16MPx fotoaparátu s optickou stabilizací a světelností F1/1.8. Nezapomnělo se ani na displej s Quad HD rozlišením a technologií Quantum Display, vyměnitelnou baterii, slot pro Micro SD kartu či skvělé zpracování s koženými zády.

LG G4 – oficiální video

https://youtu.be/55gksQYYDL0

Jsme přesvědčeni, že stejně jako předchozí modely řady G zamíchá novinka trhem s mobilními telefony. Pokud se cena na trhu navíc za nějaký ten měsíc ustálí a klesne, bude se opět jednat o velmi dobrou koupi.

LG G4 (2)

zdroj: droid-life.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)