LG láká na nový displej u chystaného modelu LG G4

LG-G4-10

Společnost LG je na koni – po výborném modelu LG G3 se blíží nový telefon, jehož představení je na spadnutí. Stane se tak totiž již za 12 dní, tedy 28. dubna na oficiální tiskové konferenci. Je vidět, že si jihokorejská společnost velmi věří, neboť nás na model postupně láká svými videi a informacemi. Nyní si máme být jistí, že displej v novém telefonu LG G4 bude lepší než kdy dříve. Rozlišení a úhlopříčka sice s největší pravděpodobností zůstanou na stejných hodnotách jako u modelu LG G3, tedy na Quad HD a úhlopříčce 5,5″. Vylepšena byla ale samotná IPS technologie, díky čemuž by měl být nový displej až o 25 % jasnější a nabídnout rovněž o 20 % širší barevný rozsah. Jelikož je displej v LG G3 výborný, rozhodně se máme na co těšit.

LG G4 – upoutávka na vylepšený displej

https://youtu.be/TVQT1lDukZU

Ačkoliv nebyl telefon LG G4 dosud oficiálně představen, víme již o něm prakticky vše. Na internet se totiž dostaly informace o konstrukci, fotoaparátu i o displeji. Nejistotu však stále máme v použitém procesoru a paměti RAM – očekává se ale výkonný Snapdragon 810 a 3GB RAM paměť. To se dozvíme již za necelých 14 dní.

LG-G4-titul-2

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)