LG G Pro 2 bude představen na MWC, přijde se 3 GB RAM a 6″ displejem

lg_mwc_ico

V pondělí jsme v aktualitě informovali, že LG G Pro 2 bude pravděpodobně představen koncem února na Mobile World Congressu (MWC) 2014. Podle v tu dobu známých informací se předpokládalo, že telefon bude mít displej s úhlopříčkou 5,9″ a rozlišením QHD. Další technické parametry ale nebyly známy.

Včera zahraniční média začala šířit další informace a podrobnosti o této očekávaná novince. Představení v rámci MWC je více než pravděpodobné, zejména vezmeme-li v úvahu, že první generace LG G Pro (tehdy ještě jako LG Optimus G Pro) byla představena loni 25. února právě na tomto veletrhu. Korejský server Electronic Times pak prozradil i některé položky z údajné specifikace – pojďme se na ně podívat:

  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 800
  • Operační paměť: 3 GB
  • Obrazovka: 6″, rozlišení 1080p
  • Konektivita: LTE a LTE-Advanced
  • Operační systém: Android 4.4 KitKat
LG G Pro 2 bude představen na MWC LG G Pro 2 bude představen na MWC

Z hlediska parametrů tedy půjde o přímého konkurenta Galaxy Note 3 od Samsungu, který disponuje 5,7″ displejem s rozlišením 1080p, stejným procesorem a taktéž třemi gigabajty RAM. Otázkou je, zda G Pro 2 dostane taktéž stylus, když Note 3 disponuje S-Penem, a samozřejmě nejen nás bude zajímat kapacita akumulátoru. Vývojáři LG údajně u tohoto modelu kladli velký důraz na multitasking, s ohledem na obrovskou velikost operační paměti.

Jak to ale nakonec bude, to zjistíme až kolem 24. února, kdy ve španělské Barceloně začne MWC.

Zdroje: Android Central, PocketNow, Android Community, Droid Life, Talk Android, G for Games, Android Authority.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (10)