Je to oficiální: LG G Pro 2 bude představen v únoru na MWC!

lg_g_pro_2_ico

O připravované novince LG G Pro 2 jsme na našich stránkách psali již několikrát. V podstatě od začátku se předpokládá, že tento telefon bude představen v únoru, s největší pravděpodobností v rámci veletrhu Mobile World Congress (2014), který proběhne mezi 24. a 27. únorem ve španělské Barceloně. Dosud se ale jednalo jen o nepotvrzené spekulace.

LG G Pro 2 bude představen v únoru na MWC! LG G Pro 2 bude představen v únoru na MWC!

V noci na dnešek společnost LG oficiálně oznámila, že na MWC skutečně představí nástupce modelu Optimus G Pro, který byl prvním krokem této značky do světa velkých telefonů. První generace disponovala IPS displejem s úhlopříčkou 5,5″ a jednalo se o první zařízení, které po Nexusech disponovalo funkcí podobnou Photosphere (v případě LG s názvem VR Panorama). V průběhu roku 2013 firma vypustila z názvu svých telefonů slovo Optimus, takže je poměrně jisté, že novinka se bude jmenovat G Pro 2.

V rámci oznámení nezaznělo ani slovo o technických parametrech, takže se zatím musíme spokojit jen s uniklými zprávami, podle kterých bude srdcem procesor Qualcomm Snapdragon 800, kterému mají sekundovat 3 GB operační paměti. Displej bude mít úhlopříčku 6″ a rozlišení 1080p, operačním systémem bude Android 4.4 KitKat.

Zdroje: Android Central, Android Authority, Android and Me a LG.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (2)