Jak by mohl vypadat Nexus 5, Nexus 8 a Nexus 11?

hero-1

Pro fanoušky Androidu zřejmě nejdůležitější akce roku – Google I/O – se nezadržitelně blíží a my doufáme, že se nám rodinka modelů Nexus opět o něco rozroste. Tvůrce konceptů Bob Freking na svém webu zveřejnil rendery podob nových modelů od Googlu – Nexus 5, Nexus 8 a Nexus 11. Předem upozorňujeme, že se jedná pouze o výplod fantazie tvůrce, nicméně výsledek rozhodně stojí za zhlédnutí. A kdo ví – třeba se nové přístroje budou těmto konceptům podobat.

Nexus 5

Hrdý nástupce dosavadního telefonu od Googlu by mohl nést označení Nexus 5. Číslovka v názvu samozřejmě není náhoda – očekává se 5palcový displej. Zbytek parametrů je skvělý – Full HD rozlišení, Snapdragon 800 či 2GB RAM paměť. Trochu se ovšem bojíme, že bude mít tento model opět jen 16GB vnitřní paměť bez možnosti rozšíření.

Nexus-5-Concept-575x359

Nexus 8

O tom, že by měl Google představit osmipalcový tablet, se příliš nemluví. Přesto si jej tvůrce renderů vybral a přístroj nevypadá špatně. Výbavou se pak podobá očekávanému Nexu 7 druhé generace.

Nexus-8-concept-Nexus-7-2-575x359

Nexus 11

Za to o modelu s číslovkou 11 jsme již slyšeli – měl by jej stejně jako předchůdce, Nexus 10, vyrábět Samsung a některé specifikace již unikly na světlo světa. Je tak pravděpodobné, že bude tento přístroj skutečně představen. Zde už jsme ovšem trochu v rozporu – tvůrce renderu předpokládá, že by měl být nový Nexus poháněn Tegrou 4, zvěsti na internetu ovšem tipují Exynos Octa. Nechme se tedy překvapit.

Nexus-11-Concept-575x359

Líbí se vám vzhled těchto modelů? Přáli byste si, aby se tato zařízení na Google I/O skutečně představila a vypadala takto?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)