Huawei možná představí na MWC Ascend P2 Mini

huawei-logo-300×300

Huawei by měl na mobilním veletrhu MWC 2013 (Mobile World Congress) v Barceloně představit přístroj Huawei Ascend P2, který naváže na předchozí model, stylovou žiletku Ascend P1. Nyní se však objevují zprávy, že by mohla přijít také menší verze tohoto přístroje, která by dostala označení Ascend P2 Mini. Již z názvu je cítit, že se bude zmenšovat zejména úhlopříčka displeje a tím také velikost celého přístroje – displej by měl mít velikost 4 palce a rozlišení 1280 × 720 pixelů. Typ procesoru zatím  vysloven nebyl, pouze informace o 1GB RAM paměti, 8MPx fotoaparátu a systému Jelly Bean 4.1.

Huawei-Ascent-P2

Jeho větší bratříček je na tom o něco lépe a měl by dostat 4,7palcový displej s Full HD rozlišením, 1,8GHz čtyřjádrový procesor K3V2, 2 GB RAM paměti, 13MPx fotoaparát a 2200mAh baterii. Mobile World Congress začíná v Barceloně již 25. února, takže nebude trvat dlouho a dozvíme se více informací o obou modelech.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Osahali jsme si hodinky i’m Watch

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později

Komentáře (2)