GoogleTV a SmartTV na Android RoadShow v Brně

Google-TV

Hrajete si raději s mobilem a běžná televize vás nudí? Napadla vás někdy myšlenka, jaké by to bylo, kdyby na ní běžel váš oblíbený mobilní systém? Přijďte na brněnskou Android RoadShow a vyzkoušejte si, jak vypadá Android třeba na 32“ televizi. Společně se společností Mautilus, zabývající se vývojem nejen na GoogleTV vám naživo předvedeme několik „chytrých krabiček“ s Androidem. Žádná skla, žádné skřínky, vše si budete moci pohodlně vyzkoušet. Věděli jste, že GoogleTV mají ovladače s QWERTY klávesnicí, D-padem a touchpadem?

Příznivci neoficiálních Android USB sticků si budou moci porovnat výhody a nevýhody s oficiálnimí zařízeními. Nedáte mobil z ruky ani při sledování televize? V tom případě si vyzkoušejte i ovládání televize pomocí mobilního telefonu, nebo si zahrajte jednoduchou hru s několika přáteli přes WiFi.

Věděli jste, že dnes i Vaši běžnou televizi pohání operační systém Linux a že na ni lze vyvíjet aplikace? Tyto a další informace se dozvíte exkluzivně na Android RoadShow v Brně.

registraceHome

Google-TV

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)