Web Google Play prošel mírným redesignem, ještě více připomíná karty Now

web google play

Google Play, to není jen mobilní aplikace, ale také webové rozhraní, přístupné z jakéhokoli počítačového prohlížeče, ve kterém lze vyhledávat aplikace, hudbu, knihy a filmy. Po přihlášení ke svému Google účtu tak lze obsah Google Play nakupovat a následně posílat do svého android zařízení, přičemž je toto řešení pro řadu uživatelů rychlejší a pohodlnější, než přes mobilní aplikaci. Toto webové rozhraní prochází neustálými drobnými úpravami designu prakticky od jeho vytvoření. Poslední dobou se web Google Play čím dál více přibližuje vzhledu karet Google Now.

Web Google Play

Tomu přispívá i poslední aktualizace vzhledu, přinášející změnu rozložení na stránce s detaily aplikace. Nově tvoří veškeré informace o aplikaci, jako například popis, screenshoty či recenze, jednu velkou kartu a aplikace, podobné té zobrazené, se pro změnu zobrazují ve sloupci, umístěném napravo. Ten je tvořen menšími kartami, kde se zobrazují právě podobné aplikace se jménem jejich vývojáře, hodnocením a částí popisu.

Starou (vlevo) a novou (vpravo) verzi webu Google Play můžete porovnat na screenshotech níže.

V jaké podobě se vám web Google Play líbí více? ve staré, či nové?

 

Zdroj: play.google.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)