Podívejte se na Google Hangouts s Material Designem

hangouts_ico

Mobilní aplikace Google Hangouts obdržela aktualizaci, která změnila uživatelské prostředí, již před nějakým tím pátkem. Plná změna do nového stylu Material Design však doposud stále neproběhla. Na internet se nyní dostalo několik screenshotů, které ukazují Material Design v nové verzi aplikace Google Hangouts. Pojďme se podívat na to, jak se uživatelské prostředí změní.

google-chat

První změna spočívá v nové zelené barvě, která bude nyní méně výrazná a bude zasahovat i do notifikační lišty telefonu. Změny se dočkalo také samotné menu aplikace, které bude připomínat nabídku z obchodu Google Play.

Proměny se dočkala také samotná ikona aplikace Hangouts. Na obrázku níže si můžete všimnout, že byla změněna nejen barva, ale ikona nyní vychází ze stylu Material Design.

nová ikona chatovací aplikace ve stylu Material Design

Kdy se aktualizace s novým vzhledem dočkáme není v tento okamžik stále jisté. Podle všech informací je v aplikaci stále potřeba dodělat několik detailů a předělat zbývající grafické prvky do stylu Material Design.

Hangouts
Hangouts

Líbí se vám Material Design v aplikaci Google Hangouts?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)