Menu

Přes aplikaci Google Areo jde objednávat jídlo i řemeslníci. Má to ale háček

Google vydal novou aplikaci Areo, který by se mohla stát mezi uživateli velmi oblíbenou. Jde přes ní objednávat jídlo nebo různé služby do domácnosti, jako třeba elektrikáře nebo instalatéra. Má to ale zatím jeden velký háček.

Google Areo je dostupný zatím jen v Indii

Možná trochu nezvykle Google svou novou aplikaci spustil nejprve někde jinde, než v USA. Aplikace Areo je momentálně dostupná ve dvou indických městech, a to Bangalúru a Bombaj. Jde přes ní například objednávat jídlo podobně jako u služby DámeJídlo.cz. Vybírat se dá podle restaurace nebo druhu jídla. Po výběru už stačí jen vybrat čas donášky, místo a způsob placení.

Další uplatnění ale služba najde u toho, když například hledáte instalatéra na opravu odpadu, nebo třeba malíře. Jedná se v podstatě o takové moderní Zlaté stránky, akorát že není potřeba nikam volat. Zároveň budou v aplikaci i recenze jednotlivých osob, aby tak lidé mohli mít lepší představu o kvalitě řemeslníka.

Pokud v těchto dvou indických městech bude mít aplikace úspěch, velmi pravděpodobně se bude rozšiřovat dále. Pokud se tak stane, určitě vás o tom budeme informovat.

Uvítali byste podobnou aplikaci i u nás?

Zdroj: androidauthority.com

 

RSS (komentáře k článku)