Aktualizace klávesnice Fleksy 5.0 přináší rozšíření a nová témata

Screen Shot 2014-12-17 at 22.15.56

Klávesnicí je v obchodu Google Play dostupných více než dost. Mezi samotnými uživateli je jednou z nejoblíbenějších zcela jistě klávesnice Fleksy, která nyní dostává aktualizaci. Nová verze Fleksy 5.0 přináší nejen několik nových témat, ale také některá nová rozšíření, díky kterým si budete moci rozšířit samotnou funkčnost klávesnice.

Nové funkce Fleksy 5.0

V obchodu Google Play se před několika okamžiky objevila nová aktualizace klávesnice Fleksy 5.0, která přináší možnost rozšíření. Díky sedmi novým rozšířením si budete moci do klávesnice přidat některé nové funkce, mezi které patří: GIF keyboard, řada s čísly, editor, zkratky, launcher, rainbow pops a neviditelná klávesnice. Každé rozšíření přidá klávesnici jednu novou řadu a v jeden moment můžete mít aktivované až tři rozšíření. Aktivace se provádí přejetím prstu vzhůru po vrchní liště na klávesnici.

GIF klávesnice

Nová aktualizace obsahuje také 30 nových témat, mezi které patří například motivy z filmu The Hunger Games a Frozen a chytré téma, které dokáže měnit barvu na základě aktuálně používané aplikace.

Klávesnice Fleksy 5.0

Fleksy Free keyboard Themes with Emojis Swipe-type
Fleksy Free keyboard Themes with Emojis Swipe-type

Líbí se vám možnost rozšíření a nová témata v klávesnici Fleksy 5.0?

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)