Menu

CM7 přináší Wi-Fi, zvuk a Android Market pro tablety HP TouchPad

Nedávný výprodej tabletů HP TouchPad za 99$ vzbudil o toto zařízení obrovský zájem a do hledáčku (a taky do rukou) se dostal i vývojářum projektu CyanogenMod. Nejnovější update portu Androida pro TouchPad je tak nyní schopen pracovat s Wi-Fi, pouštět zvuk z integrovaných reproduktorů, využívat obě jádra CPU (1,2 GHz), akcelerovat grafiku a funguje taky multi-touch a akcelerometr. Pár věci zatím stále chybí, např. není možné používat Bluetooth, fotoaparát, gyroskop, kompas či zjistit stav baterky. Vývojáři ale na všem pracují a jejich ambicemi je pak dual-boot s původním WebOS. A jak vypadá poslední CyanogenMod na TouchPadu se můžete podívat na následujícím videu:

[Zdroj: Engadget]

 

Komentáře

ic

ic

19.9.2011 12:02

To už klidně mohou výrobci začít prodávat tablety bez OS, komunita jim ušetří práci a nějaký OS si nasadí (a optimalizuje) sama.

k3rb3r0s

k3rb3r0s

19.9.2011 14:57

jenže než vyvine sw na použitelné úrovni tak výrobci vydají další generaci

Greepm

Greepm

19.9.2011 16:15

Minuly tri tydny jsem projel v podstate cely east coast a nikde po nem nebylo ani stopy:-( za 99 babek bych si ho urcite koupil. Skoda

Tom

Tom

19.9.2011 16:16

No skvele panove z CM, jen tak dale. Zatim si na nedostatek aplikaci a her na mem Touchpadu stezovat nemohu ale pokud by bylo mozne mit tam oba systemy to by bylo opravdu skvele!

RSS (komentáře k článku)