Chytrý náramek Razer Nabu dorazí v červnu

Razer-Nabu-320

Různá nositelná zařízení se neustále inovují a výrobci vymýšlí, čím by tak jen mohli zákazníky zaujmout. Například u chytrých náramků je to zatím převážně zaznamenávání fitness výkonů, respektive denní aktivity, ale postupně se k náramkům přidává také displej, který ukazuje i různé notifikace a do jisté míry tak nahrazuje chytré hodinky.

Razer Nabu

Právě jedním takovým má být i Razer Nabu, který zaujal na letošním veletrhu MWC v Barceloně, kde nakonec i vyhrál cenu co by nejzajímavější zařízení na veletrhu. Razer také prozradil, že by se náramek Nabu mohl dostat na trh již v dubnu, jenže tak se nakonec nestane, protože náramek potřebuje další testy a očekávat ho tak můžeme na přelomu května a června. Testy se mají týkat způsobování alergie díky nošení náramku. Razer si chce být naprosto jistý, že je Nabu naprosto neškodný a chce se tak vyvarovat počátečním problémům, které měla společnost fitbit s jeho fitness náramkem Force, jež na ruce vyvolával nepříjemné podráždění u některých zákazníků.

Razer Nabu nabízí rovnou dva displeje. První s rozlišením 32 x 32 px pro notifikace typu ikonek sluchátka, SMS, emailu a podobně. Druhý displej disponující rozlišením 128 x 32 px poskytne již text v podobě ukazatele například počtu ušlých kroků, spálených kalorií nebo třeba počet vystoupaných schodů. Náramek Razer Nabu se propojuje s telefonem skrze Bluetooth 4.0 a jeho výdrž by měla dosahovat 7 dní na jedno nabití. Náramek má navíc senzor pohybu a rozezná gesta tak, že k nim můžete přidávat jednotlivé funkce. Zaujme také líbivý design a doufáme, že to stejné budeme moci říci i o ceně, která zatím nebyla prozrazena.

Razer Nabu | Live Smarter

Razer Nabu | Live Smarter

 

Zdroj: soft, razer.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)