(CES 2014) LG Lifeband Touch a chytrá sluchátka – do města i ke sportu

LG-Lifeband-Touch

Společnost LG přivezla na veletrh CES 2014 kromě pořádné dávky obřích televizorů také několik novinek, které potěší zejména majitele chytrých mobilních zařízení. Jednou z nich je také mobilní příslušenství, které lze nosit na těle. Přesněji se jedná o náramek Lifeband Touch a sluchátka, která dokážou měřit srdeční tep. Líbí se vám tato novinka? Pojďme se na ni podívat.

Lifeband Touch

Design náramku Lifeband Touch mírně připomíná řešení od společnosti Nike, možnosti jsou v tomto ohledu však velmi omezené a LG dokázalo svůj produkt dobře odlišit. Funkčností se však ničemu jinému nepodobá. Náramek disponuje malým dotykovým OLED displejem, pomocí kterého se uživatel dostane k potřebným informacím a mnoha podporovaným funkcím. O jaké funkce se bude jednat?

LG Lifeband Touch 2

Lifeband Touch dokáže zaznamenávat vaší aktivitu, přesněji spálené kalorie, počet kroků či počítat vzdálenost. LG k tomuto účelu představilo také doplňkové příslušenství v podobě sluchátek, která navíc pomocí speciálního senzoru dokážou měřit váš srdeční tep z ucha. To ale není vše, pokud náramek spárujete s mobilním telefonem, který pohání systém iOS či Android, tak navíc dostanete možnost zobrazení notifikací, ovládání telefonních hovorů či muziky. Pořád málo? Nebojte, náramek totiž dokáže fungovat i jako hodinky na vašem zápěstí. Třešnička na závěr – zařízení bude kompletně vodotěsné, nebudete se tak muset obávat využití v dešti či bazénu.

chytra sluchatka

Ohledně dostupnosti a prodejní ceny doposud nepadlo jediné slovo. Více se snad dozvíme již velmi brzy.

Zaujala vás novinka od LG?

Zdroj: GSM Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)