Časopis Chip nově dostupný i na tabletech Android

63

Časopis Chip není nutné dlouze představovat, neboť jeho první vydání se datuje již na rok 1991 a je považován za nejčtenější a nejprodávanější český IT magazín. Ať si to přiznáme, nebo ne, papírovou formu textů stále více nahrazují texty eletkronické, kterých dokážeme do našich přístrojů vměstnat nesrovnatelně více než v papírové podobě. I díky této skutečnosti se dočkali uživatelé tabletů, pro které si redakce připravila také elektronické vydání svých časopisů. Majitelé přístrojů značky Apple dostali tuto možnost již loňský rok, androidisti se dočkávají právě teď.

slide1

Důvod, proč měli uživatelé jablečných přístrojů přednost, je prostý – politika Google Play neumožňovala donedávna přidávat placené aplikace českých vývojářů. Na Google Play tak přibyla nová aplikace s názvem Chip CZ. Zatím jsou k dispozici pouze jednotlivá čísla, na platformě Android není zatím možné prodávat předplatné.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)