Menu

AutoDesk vydal SketchBook Pro pre Honeycomb tablety

Spoločnosť AutoDesk (stojáca za programom AutoCad) vydala koncom roka aplikáciu SketchBook pre android telefóny, umožňujúcu pomerne “profesionálne” kreslenie na telefónoch. Vzhľadom na malú veľkosť displejov mobilov a príchod Honeycomb tabletov, verzia práve pre tieto zariadenia nenechala na seba dlho čakať. SketchBook Pro pre tablety obsahuje cez 60 maľovacích nástrojov, ktoré nechajú vyniknúť vašej kreativite. Výsledné dielo ide poľahky exportovať do Photoshopu. Pre pohodlnejšie kreslenie odporúčame kapacitné stylusy, ich testy sme vám priniesli pred časom v tomto článku.

SketchBook Pro
Autodesk Inc.
Verze1.0 (19. 7. 2011)
Velikost17 MB
3.0+


86,36 Kč

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

19.7.2011 17:42

Vypadá to celkem použitelně, jen ty kapacitní stylusy by mohly být mít o něco tenčí špičku.

Ondřej Holan

Ondřej Holan

19.7.2011 23:24

dobrý den mohu se zeptat jestli má telefon stejně funkcí jako tablet?Na youtube jsem viděl mobilní verzi a měla méně funkcí ale mohlo jít o starší verzi.

Mem

Roman Nepšinský 0

20.7.2011 6:50

Vypadá to pěkně. Pokud si chcete na tabletu nakreslit něco jednoduššího zadarmo, zkuste Big Fat Canvas. Plátno je neomezené, měřítko se dá libovolně zmenšovat/zvětšovat a tím docílit pěkných detailů i bez použití stylusu (který mezi námi až tak moc přesnosti nepřidá)
https://market.android.com/details?id=com.justinholmgren.sketchpad

Elrol

Elrol

20.7.2011 15:57

No, když vidím to zpoždění, se kterou aplikace reaguje na pohyb pera, tak pochybuju, že jakýkoliv seriózní designer o to zavadí byť jen palcem u nohy. Musel by se z takového kreslení zbláznit. Jako aplikace pro android pěkné, doposud nevídané možnosti kreslení na tabletech. Ale na seriózní práci to opravdu nebude, dokud se *masivně* nezlepší odezva, která prostě u takovýchto aplikací musí být okamžitá.

RSS (komentáře k článku)