Asus Zenfone Go 4.5: sympatický telefon pro nenáročné za 2 tisíce

Asus-Zenfone-Go-4.5

Mobilní trh není zdaleka jen o vybavených TOP modelech s až absurdním výkonem, superjemným displejem a dalším kvantem nejrůznějších funkcí. Pro řadu výrobců jsou veledůležité i telefony z opačného konce produktové nabídky, jejichž cena se navíc postupem času čím dál více snižuje. Do vod, kde v současnosti vládnou především “neznačkoví” výrobci, se rozhodla vstoupit společnost Asus a uvádí telefon Asus Zenfone Go 4.5 – menší a ještě dostupnější verzi už tak poměrně levného smartphonu Zenfone Go.

Asus Zenfone Go 4.5

Novinka sice svými parametry nejspíš nikoho zvlášť neoslní, přesto se však jedná o svým způsobem zajímavý model. Do nejnižší cenové hladiny totiž přináší vyváženou výbavu v čele se čtyřjádrovým procesorem MediaTek MT6580 podpořeným 1 GB operační paměti. Díky 4,5″ displeji nabídne Asus Zenfone Go 4.5 také kompaktní rozměry, škoda jen poměrně nízkého rozlišení 854 x 480 px. Řadu uživatelů zajisté potěší přítomnost Androidu ve verzi 5.1 Lollipop.

Specifikace telefonu Asus Zenfone Go 4.5 (ZC451TG)

  • Displej: 4,5'', IPS, 854 x 480 px
  • Procesor: Mediatek MT6580
  • RAM: 1 GB
  • Fotoaparát: 5 MP
  • Úložiště: 8 GB
  • Baterie: 1600 mAh
Asus ZenFone Go 4.5

Asus Zenfone 4.5 se aktuálně dostává do prodeje v Indii, kde má stát 5299 rupií – v přepočtu tedy přibližně 1900 Kč. Tato částka je i vzhledem k výbavě více než sympatická a z telefonu dělá velmi zajímavou volbu pro nenáročné uživatele, nebo děti. Je však otázkou za kolik a zda vůbec se tento telefon podívá také na náš trh.

Co na telefon Asus Zenfone Go 4.5 říkáte? Našel by si své místo i na našem trhu?

 

Zdroj: FoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek