Asus uvedl MeMO Pad 7 – sedmipalcový tablet za 4 tisíce Kč

ASUS MeMO Pad7(ME176C)

Společnost Asus si na poli tabletů vede poměrně dobře, o což se postarala především řada MeMO Pad – nabídne slušnou výbavu za nízkou cenu. Před měsícem byl na veletrhu Computex představen zajímavý model Asus MeMO Pad 7 (ME176CX), tedy sedmipalcový tablet, který dorazil na český trh a zaujme především nižší cenou 3 990 Kč. Tento tablet představuje nástupce modelu Asus MeMO Pad HD7, který nabízí velmi podobnou výbavu. Model MeMO Pad 7 ovšem na rozdíl od svého staršího brášky přichází se čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3745 a vylepšení se dočkal také systém Android s nejnovější verzí 4.4 KitKat. Ostatní parametry zůstaly velmi podobné. Tablet Asus MeMO Pad 7 nabídne 7″ IPS displej s HD rozlišením (1280 x 800 pixelů), 1GB RAM paměť, 16GB vnitřní úložiště s možností Micro SD karty, 3910mAh baterii či 2MPx fotoaparát.

Asus Memo Pad 7 (1)

Asus Memo Pad 7 (2)

Podle serveru Heureka je novinka dostupná již ve 48 obchodech, většinou za doporučenou cenu 3 990 Kč. K dostání je navíc 5 barevných variant – černá, modrá, červená, žlutá nebo bílá.

zdroj: TZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)