Aplikace Vacation Planner: dovolená 2016 snadno a přehledně (videopohled)

dovolená 2016

Dnes děti dostali vysvědčení a s tím začíná čas prázdnin a dovolených. Dovolená 2016 se tak otevírá a mi jsme si samozřejmě tohoto času vědomi, a proto tomu přizpůsobíme nadcházející videopohledy, které vám během léta mohou pomoci vyrazit na nějaký výlet či dovolenou. V tomto prvním videopohledu, si představíme aplikaci Vacation Planner, nebo chcete-li Dovolená – Plánování. Kde si svojí cestu rychle a jednoduše naplánujete a navíc vás to bude bavit.

Vacation Planner: dovolená 2016 a její plány rychle a efektivně

Hned na začátek je nutno podotknout, že aplikace vám plně nepoběží v offline režimu. V konkrétním městě tedy nezobrazí lokality a místa, které navštívit, případně zabookovat let či hotel. Vše bude fungovat, až po připojení k internetu, kdy aplikace začne využívat databáze dat ostatních služeb, jako Foursqaure, Booking.com apod. V líbivém a hlavně přehledném “dlaždicovém” designu zobrazí tak vše, co by vás mohlo v daném místě zajímat. Ať už to jsou památky, restaurace, kina, muzea, místa kde pořídit pěknou fotku apod.

Krom toho aplikace obsahuje i záložku “Your trip”, kde si budete moci svá oblíbená místa uložit, případně si napsat i vlastní poznámku a co je důležité, tato záložka bude fungovat offline a vy si tak online uložíte to, co chcete vidět a následně budete mít daná místa stále po ruce i v offline režimu – nutností jsou samozřejmě i offline Google Mapy pro danou lokalitu. Pak už se ale nemusíte ničeho obávat a daná místa vyrazit objevovat. Vše výše zmíněné nastíní i samotný videopohled aplikace.

Kde stáhnout

Dovolená - Plánování
Dovolená - Plánování

Video

Vacation Planner: dovolená 2016 a její plány rychle a efektivně

Vacation Planner: dovolená 2016 a její plány rychle a efektivně

Využíváte na dovolené nějaké aplikace, nebo je lepší dovolená bez nich?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)