Aplikace Punch Contest: Poměřte svou sílu s uživateli iPhonů

aplikace-Punch-Contest-3

Mobilními telefony se začíná šířit aplikace, která prověří za pomocí telefonu vaši sílu. I když se z obrázku možná zdá, že úkolem je rozdrtit váš telefon o obličej někoho jiného a dokázat si sílu blížící se Chucku Norrisovi, není tomu úplně tak – způsob měření síly je nedestruktivní (alespoň tedy pro váš telefon). Autoři aplikace uvádějí, že hlavním důvodem bylo zjistit, zda jsou silnější uživatelé Androidu či iOS – aplikace Punch Contest! je totiž připravena pro obě platformy. Jak vlastně měření probíhá? Stačí spustit aplikaci a největší silou praštit do vzduchu. Podle vývojářského týmu je algoritmus propracovaný a měření bude velmi přesné. My ovšem celou aplikaci bereme s nadsázkou a je nám jasné, že slouží spíše pro velmi přibližné poměření síly mezi přáteli a dalšími uživateli. Ale proč ne, že? :)

Aplikace-Punch-Contest-4

Aplikace Punch Contest na Android i na iOS

Velice zajímavé jsou výsledky uživatelů z obou platforem, které naleznete na oficiálních stránkách. Dozvíme se, kteří uživatelé jsou podle aplikace vůbec nejsilnější, což nám prozradí žebříček TOP 10. Odlišeni jsou přitom uživatelé obou platforem. Druhý žebříček mezi sebou porovná výsledky TOP 10 hráčů z obou systémů. Zatím vede drtivě Android, ale to se může samozřejmě časem změřit. Aplikace Punch Contest je k dispozici zdarma.

Aplikace-Punch-Contest

Aplikace-Punch-Contest-2

Punch Contest!
Verze1.0
Velikost4,3 MB
2.2+


Zdarma

Jakou sílu jste naměřili vy?

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)