Menu

Android-x86 Project – port ICS na Asus X101

O zajímavém projektu Android-x86 jsme Vás již informali v článku, kde jsme si i jednotlivé verze vyzkoušeli nainstalovat na jeden z netbooků. Tento projekt upravil zdrojové kódy Androidu tak, aby fungovaly na procesorech architektury x86. Každá verze však obsahovala řadu chyb a do použitelnosti ještě nějaký krok scházel. Nyní se však objevila portace systému Ice Cream Sandwich na netbook Asus X101, která by měla obsahovat spoustu funkcí včetně zvuku, Wi-Fi, Bluetooth, zabudované kamery, G-sensoru a dokonce i OpenGL hardwarovou akceleraci pro AMD Radeon a Intel čipovou sadu.

Vyzkoušeli jste systém Android také na Vašem počítači?

zdroj: xda-developers.com

 

Komentáře

johnyn

johnyn

18.3.2012 17:11

Kdo má tabletPC od Aceru např. 1420p, 1820p, 1825p atd. celkem myslím 10 strojů, doporučuji: http://www.ceh-photo.de/blog/?tag=androidx86

Nejdřív byl Honeycomb, před pár dny i ICS a až na pár drobností a občas zásek to funguje velmi dobře včetně multidotyku, akcelerometru atd. Instalovat Android na normální netbook, notebook myslím nemá cenu, leda jako zajímavost. Ale s dotykovou obrazovkou mi to plně zahání chuť kupovat nějakej tablet.

ic

ic

18.3.2012 17:16

Já určitě… na Asus Eee Pc 901 se na tom dělá, takže jestli ho ještě trochu dozdobí k dokonalosti jdu do toho!

RSS (komentáře k článku)