Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 268: hrady, sumo a další…

hrady
Pařba na víkend – tipy na Android hry 268: hrady, sumo a další…
Ohodnoťte článek

Další pátek a další Pařba na víkend – tipy na Android hry 268 na pultu Svět Androida. Pro začátek budeme bránit svoje hrady v jedné  z nejlepších tower defense strategií vůbec. Následně se vydáme odchytávat zvěř do naší nebeské zoo, pak okusíme SILNĚ netradiční RPG a na závěr si dáme simulátor chození z hospody. Jste zvědavý? Tak jdeme na to!

Castle Defense: braňte svoje hrady!

U této hry jsme strávili opravdu hodně hodin, dní a týdnů. Můžeme vám tedy 100% říci, že je to jedna z nechytlavějších a nejlepších TD v Obchodě Play vůbec.

Hrát na první pohled nabídne „pouze“ 15 misí, ve kterých musíte zabránit nepříteli, aby nedobyl vaše hrady. Avšak opak je pravdou a právě tyto mise vám budou dávat čím dál tím více a více zabrat, a když je pak znova rozjedete na HARD obtížnost, budete už muset hodně taktizovat. Krom toho si můžete během hraní vylepšovat vašeho hrdinu, jehož třídu si na začátku vyberete, jedná se o mága, warriora a barbara. Každý má své pro a proti a je jen na vás, kterou postavičku si vyberete – případně můžete rozehrát tři hry naráz, vždy za jinou třídu. Krom toho máte možnost vylepšovat i vaše obranné věže a kouzla. Online mód arény má taktéž něco do sebe a proto se jistojistě nudit nebudete. Braňte tak svoje hrady od studia Elite Games zcela zdarma.

Castle Defense
Castle Defense
Vývojář: Elite Games
Cena: Zdarma+

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Studio Yodo1 Games, které zná celý svět díky hříčce Crossy Roadpřichází s další hitovkou, tentokráte v podobě kombinace a variace na FarmVille a žánru nekonečných běhaček.

Vašim primárním úkolem bude zvětšovat svoji zoo a přilákat tak návštěvníky na nové atrakce v podobě zvířat. Hra vám tedy umožní spravovat vaši ZOO a zároveň po vás bude žádat, abyste další zvířata ručně ochočili. Pak už se tedy dostáváte na hřbety nejrůznějších zvířat a skáčete z jednoho na další, až se dostanete k dalšímu vysněnému zvířeti. Chytlavý a zajímavý koncept na vás čeká od kvalitních vývojářů zcela zdarma.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

Amidakuji Knight

Opravdu, ale opravdu, opravdu JINÉ RPG.

Příběh o princezně a o chrabrém rytíři známe a v podání RPG – známe. Co ale neznáme je RPG postavené na systému „Ghost Leg rule“, tedy možnosti výběru jediné cesty z několika, které se zakrývají, abyste si je nemohli pamatovat. Možná to teď „textově“ nedává smysl, proto je vhodné kouknout na video Pařbu a názorně si to představit. Nutno podotknout, že se jedná o ryze netradiční nápad, které je jak jednoduchý tak zábavný. Dokonce tak zábavný, že sbírání lootu a kosení nepřátel bude zábavnější než původní záchrana nebohé princezny. Ranec zábavy za 25 kaček od studia Magic Cube, čeká pouze na vás.

Amidakuji Knight
Amidakuji Knight
Vývojář: Magic Cube
Cena: 25,99 Kč+

Sumotori Dreams

Lidé už vymysleli ledaco: simulátor chleba, simulátor kozy, ale co takhle simulátor chození z hospody? Nepřímo tomu odpovídá právě šíleně trhlá hříčka Sumotori Dreams.

Zde se v roli zeleno-modrého zápasníka budete snažit srazit na zem vašeho protivníka, dříve než on vás. Avšak hra pracuje s gravitací a „jakoby“ módu v podnapilém stavu. Tudíž budete mít sami co dělat abyste nespadli. Zábava je to ukrutná a o to větší pokud hrajete dva proti sobě. A nejlepší na tom je, že ať už zápas dopadne jakkoliv, hra pokračuje a vy si vesele můžete blbnout dál, dokud sami budete chtít. Pokud po takovém simulátoru toužíte, vyndejte si zhruba 27 Kč a podpořte studio gravitysensation.

Sumotori Dreams
Sumotori Dreams
Vývojář: gravitysensation
Cena: 27,35 Kč

Video Pařba na víkend 268

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Komentáře

orgasmic

orgasmic

22.7.2016 7:55

To je dneska výběr…

Rolf

Rolf

z aplikace
22.7.2016 8:21

paráda,dobře udělaný video pohled,super kucí

avenged

avenged

z aplikace
22.7.2016 9:53

Castle Defense je sice již starší, ale ani nepočítám kolikrát jsem se k ní již vrátil, protože dvojka je už dělaná na jiném principu hraní a to mě nechytlo.

Hurec

Hurec

z aplikace
22.7.2016 10:39

…..nuda…..

FrantaH.

FrantaH.

z aplikace
22.7.2016 17:04

Pokud vím tak hra CASTLE DEFENSE nejde úplně dohrát zcela zdarma. Posledních pár kol v hardu nejde hrát zdarma!

Jan Blažek

Jan Blažek

23.7.2016 11:14

Santon napsal: 23.7.2016 1:26

Par tipov, ktoré tu neboli spomenuté a možno stoja za povšimnutie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dsfishlabs.warpshift https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klockigame.klocki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plugnplug.apha.android

Skvělé tipy, děkujeme mockrát! Určitě sledujte i posílejte tipy i nadále! Moc nám to pomáhá :)

Jery9

Jery9

z aplikace
25.7.2016 12:11

Kde je ten simulátor chození do hospody? :-(

RSS (komentáře k článku)