5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Levný mini dron XKJ 2021 a další…

tipy-z-ciny-307-levny-mini-dron-xkj-2021

Jsou tu další tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes vyloženě zaměřené na telefony a elektroniku. Hlavní tip představuje velmi levný mini dron XKJ 2021. Doplní jej například videozvonek nebo mobilní solární panely.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, počítejte s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. Spodní hranice s daňovou úlevou bude od července dokonce zrušena. Mrkněte na náš přehled. V tipech se snažíme zařazovat kousky z Číny s nízkou hodnotou a naopak ty dražší z EU skladů.

Mini dron XKJ 2021

Nejnovější model mini dronu značky XKJ. Dostupný je ve variantách bez kamery i s ní. A to s rozlišeními od 480p až po 4K, v mnoha kombinacích s dalším příslušenstvím. Má téměř dvacet tisíc objednávek a skvělé hodnocení. S cenou maximálně do tisícovky jde o výborný kousek, i kdyby měl jen posloužit úplnému nováčkovi.

Cena: od 380 Kč

Domovní videozvonek HeimVision Greets CA1MQ

Jednoduchý a levný bezdrátový videozvonek na dveře, ke kterému patří i vnitřní reproduktor a umí se samozřejmě připojit přes aplikaci do mobilu. Venkovní jednotka se chlubí 2K rozlišením, krytím IP65 i nočním režimem. Objednávejte ideálně z Polska či Španělska.

Cena: od 980 Kč

Cyklistická brašna s kapsou na mobil West Biking

Vlastně jde o několik variant a modelů, mezi kterými si můžete vybírat na základě velikosti úložného prostoru nebo barev. Prodala se jich asi tisícovka a mají velmi dobré hodnocení. Vejdou se do nich přitom i současné velké telefony.

Cena: od 230 Kč

Mobilní solární 8/10W nabíječka KERNUAP

Pomocník pro případy, kdy vám v přírodě schází energie pro nabití důležité elektroniky. I v tomto případě doporučujeme produkt, o který je velký zájem a je také dobře hodnocený. Varianta se čtyřmi panely nabídne 8 wattů, s pěti panely pak 10 wattů.

Cena: od 450 Kč

Dvoubarevné sportovní řemínky pro Xiaomi Mi Band 5 / 6

Řemínky pro poslední dvě generace nejpopulárnějšího fitness náramku navzájem pasují (pětku i šestku jsme testovali), o to jednodušší je pak výběr. Tady máte tip na pěkné dvoubarevné varianty.

Cena: 30 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Ugreen DisplayPort kabel od 200 Kč
Wansenda OTG USB oboustranný flash disk od 65 Kč
Essager nabíjecí kabel 3v1 od 60 Kč
Keysion koženková pouzdra pro Galaxy telefony od 55 Kč
Baseus sledovací lokalizátor 220 
Ochranná skla pro Galaxy telefony od 20 Kč
Anker USB adaptér do auta 220 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Kolik dronů už jste vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)