5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Parádní držák mobilu na kolo od Promend

tipy-z-ciny-304-promend-drzak-mobilu-na-kolo

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Nestává se úplně často, že je hlavním tipem produkt, který je ve vybrané pětici jedním z nejlevnějších. Zrovna dnes ale vítězí praktická užitečnost nad případnou chytrostí produktu. Doporučením číslo jedna je tak otočný držák mobilu na kolo Promend. Doplní jej výkonný nabíjecí adaptér, batoh, LED světlo a světýlka na auto či kolo.

Promend otočný držák mobilu na kolo

Podobných produktů najdete nejen na AliExpressu velkou spoustu. V tomto případě ale při doporučení sázíme na opravdu velké množství objednávek a úctyhodné hodnocení 4,8 hvězdičky zprůměrované ze zhruba patnácti stovek recenzí. Držák jinak zaujme hlavně pevným upínáním telefonu a povedeným designem. Můžete vybírat mezi dvěma variantami upevnění na kolo.

Cena: 330 Kč

Baseus 120W GaN adaptér

Nejvýkonnější GaN adaptér v nabídce již poměrně známé čínské značky Baseus. Má 2x USB-C a jednou klasické USB-A. Díky vysokému výkonu si hravě poradí i s napájením notebooku. Objednávat můžete ze Španělska.

Cena: 1 280 Kč

Tigernu batoh na notebook

Stylový batoh na laptop či jinou elektroniku, který má bezpečnější zapínání na straně zad svého majitele. V nabídce této značky si případně můžete vybrat i další modely. Objednávejte z Belgie, kde je poštovné zdarma.

Cena: 740 Kč

Stropní (stmívatelné) světlo

Decentní světlo se základním dekorem dřeva a několika barevnými variantami. Na výběr je kromě výkonu, se kterým souvisí i rozměry, také mezi možnostmi se stmíváním a bez.

Cena: od 220 Kč

Dekorativní světýlka na ventilek auta/bicyklu

Pokud chcete své auto nebo kolo vybavit zajímavým prvkem, který bezpečně zaujme při večerní projížďce, můžete vyzkoušet tato efektní světýlka na ventilky. Aktivují se pohybem a v nabídce je kromě stabilních barev také sada pěti kousků s možností je měnit.

Cena: od 73 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Ulefone Armor 9 8/128 GB Polsko 10 030 Kč
Xiaomi POCO X3 Pro 8/256 GB Španělsko 6 750 Kč
Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB Španělsko 5 210 Kč
Xiaomi Redmi Note 9 4/64 GB Španělsko 5 290 Kč
Xiaomi POCO X3 NFC 6/128 GB Španělsko 5 000
Xiaomi POCO M3 4/128 GB Španělsko 3 470 Kč
Blackview BV4900 Pro 4/64 GB Španělsko 3 100 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Možná najdete inspiraci i ve starších:

Jak řešíte manipulaci s mobilem na kole?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)